Яка різниця між таксі та нами

Лондон - це велике місто, що вражає своєю історією та культурою, і одним із символів цього міста є лондонське таксі, часто відоме як "Black Cab" або "чорна карета". Ці іконічні чорні автомобілі є втіленням Лондона, подібно до Королеви та Біг Бена. У цій статті ми розглянемо, в чому полягає відмінність лондонського таксі від послуг, які надає наша компанія, і на яких принципах працюють водії в цих двох видах перевезень.

Існують два основних види перевезень: таксі та "Private Hire" (приватні перевезення). Основна відмінність полягає в тому, що таксі може підбирати пасажирів на вулиці без попереднього замовлення, тоді як наші водії працюють тільки за попередніми замовленнями. Слово "таксі" у рекламі або позиціонуванні таких послуг заборонено для онлайн-додатків замовлення машин. Використовувати його можуть тільки "Black cabs" (чорні таксі).

Водії "Private Hire" також проходять навчання та складають іспити, але вимоги до їхнього знання міста та мови менш суворі, ніж у водіїв лондонського таксі. Це часто більш доступний варіант перевезення.

Яка різниця між таксі та нами

Важливим аспектом нашої компанії є надання послуг Chauffeur, також відомих як "бізнес-таксі". Водії Chauffeur є професіоналами та мають виняткові знання Лондона. Їх стиль одягу та якість обслуговування не мають собі рівних в порівнянні з іншими аналогічними компаніями.

Кожен вид перевезень відповідає своїм цілям і відповідає різним потребам пасажирів.

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня

Наш автопарк

тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом. Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані.

Завдяки дуже гнучкому салону, Mercedes V-клас вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда, екскурсії. Він має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.

Яндекс.Метрика