Трансфер в Лондоне

Трансфер у Лондоні

трансфер

україномовні водії

трансфер зустріч біля трапу літака

VIP Трансфер у Лондоні

бизнес в лондоне

Зустріч біля трапу літака

поездки в Лондоне

Трансфери

Аренда с водителем в Лондоне

у/з усіх аєропортів

русское такси в лондоне

Україномовний сервіс

Русское такси в Лондоне

Ми працюємо 24/7Трансфер в Лондоні

від нашої компанії, це:

  • Надійність – ми монітиромо усі рейси в реальному часі, тому, прибувши в аеропорт, Ви можете бути впевнені, що Вас зустрінуть.

  • Безпечність – всі наші автомобілі знаходяться у відмінному технічному стані, що унеможливлює будь-які затримки в дорозі.

  • Комфорт – у зручному шкіряному салоні автомобілю Ви можете розслабитись і насолоджуватись видом на місто, попиваючи прохолодні напої чи читаючи свіжу пресу, яка Вас чекатиме в наших автомобілях.

трансфер в хитроу


Замовити трансфер у Лондоні

Яка ціна?
Заказать трансфер
  • Відмінною ознакою будь-якої поїздки, а тим-більш, ділової, являється своєчасність, зручність та надійність транспортних послуг. Саме тому, при пошуках якісного трансферу, слід бути дуже уважним. Компанія VIP TOUR LONDON готова забезпечити Вам надійний і комфортний трансфер в Лондоні.

  • В нашому автопарку Ви можете обрати автомобіль на свій смак: Mercedes-Benz (S class, E class та місткий V class на 7 персон), для більш вибагливих клієнтів – BMW 7 серії або ж Range Rover Vogue, і, нарешті, мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter – якщо ви подорожуєте великою компанією.

  • Наші водії досконало знають місто, тому, замовивши у нас трансфер в Лондоні, ви зможете опинитись в потрібному вам місці в найкоротший час. Завдяки знанню водіями української та англійської мови, поїздка по Лондону стає ще зручнішою, адже всі незручності від незнання мови таким чином зникають.

VIP Tour London

якість стандарту - Luxury

  • Замовити послугу трансфер в Лондоні Ви можете з любого аеропорту, залізничного вокзалу чи морського порту. Наш водій безкоштовно чекатиме Вас протягом однієї години. Для більшої зручності, водій чекатиме на Вас, тримаючи в руках табличку з Вашим іменем чи прізвищем.

  • Замовлення трансферу в Лондоні можна здійснити любим зручним способом: написавши нам у чат чина електронну пошту, скориставшись онлайн-формою замовлення, або ж зателефонувавши нашому оператору.

рускоговорящий водитель в лондоне

Трансфери по Великобританії

Компанія VIP TOUR LONDON пропонує трансфери з/у аєропорти Лондону:

Трансфер у Хітроу


Трансфер у Гатвік


Трансфер у Лютон


Трансфер у Фарнборо


Трансфер у Біггін Хілл


Трансфер у Сіті аєропорт


Трансфери у аєропорти Лондону