Трансфер Лондон - Париж

Ваша подорож може перетворитися на незабутній досвід, якщо ви оберете нашу компанію VIP Tour London. Ми пропонуємо великий автопарк, особистий транспорт і всі зручності, щоб ваша подорож стала справжнім відпочинком або розкішною поїздкою у справах. Розслабтеся та насолоджуйтесь поїздкою, знаючи, що наш особистий транспорт надає вам зручність на найвищому рівні.

Трансфер Лондон - Париж

Наші досвідчені водії чудово знайомі з місцевими вулицями та визначними пам'ятками. Вони готові провести вас до головних визначних пам'яток Парижа, роблячи вашу подорож цікавою. Відвідування Ейфелевої вежі стане неповторним враженням, відкриваючи перед вами багатство культури та архітектури Парижа.

Ваш вибір – це не просто переміщення, а можливість пройти незабутню подорож. Ми не тільки доставимо вас до готелю, але й супроводжуємо ваш відпочинок. Відкрийте для себе головні визначні пам'ятки Парижа та насолоджуйтесь вільним часом із нами. Адже ваша подорож з Лондона до Парижа — це щось більше, це справжній відпочинок і найкращий спосіб насолодитися цим чудовим містом.

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня

Наш автопарк

тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом. Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані.

Завдяки дуже гнучкому салону, Mercedes V-клас вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда, екскурсії. Він має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.

Яндекс.Метрика