Mercedes S-Class у Лондоні

Зустрічі та проводи в аеропорту Лондона S-Class в Лондоні до ваших послуг Комфорт для кожного пасажира
S-Class в Лондоні до ваших послуг
Комфорт для кожного пасажира
Зустрічі та проводи в аеропорту Лондона

Mercedes S-Class у Лондоні

Взявши в оренду привабливий новий S-Class або замовивши трансфер на цьому автомобілі в Лондоні, ви зможете насолодитися переміщенням по Лондону. Зручний і комфортний автомобіль допоможе вам забути про дорогу та погрузиться у прекрасні панорами Королівського міста, міста Великого Бізнесу. Стильний і вишуканий дизайн автомобіля підкреслить ваш статус.

Наш розкішний парк автомобілів з водіями доступний для корпоративного гостинства та заходів, фінансових виїзних презентацій та для ділових зустрічей.

В кожному автомобілі ви маєте змогу користуватися безкоштовним WI-FI, читати свіжу пресу Англії, в тому числі укараїномовні видання, а також згасити спрагу освіжаючими напоями. Також наш водій запропонує вам безкоштовну SIM-карту місцевого мобільного оператора, щоб ви завжди могли бути на зв'язку з рідними та близькими людьми.

Оновлений Mercedes S-Class зовні практично не змінився - ті самі ідеальні лінії, те ж поєднання гармонії та граціозності. Задні фари практично не зазнали змін (з'явилася "алмазна пилка" в оформленні), спереду - з'явилися три смуги денних LED вогнів, а також додаткові світлодіодні блоки, нова решітка радіатора. Серед зовнішніх змін у салоні - 12-дюймовий монітор, панелі управління галантно приховані під загальним склом, нове трипроміневе кермо, нові блоки управління мультимедіа та бортовим комп'ютером, карбонова обробка. Нова система управління Energizing включає шість пресетів. Одним натисканням водій може змінити, наприклад, запах освіжувача, підігрів сидінь, масаж.

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Для того, щоб замовити трансфер у Лондоні або послугу автомобіль з водієм у Лондоні, зв'яжіться з нами за допомогою онлайн-чату, по телефону або електронною поштою.

Послуги Mercedes S-Class у Лондоні

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня

Наш автопарк

тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом. Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані.

Завдяки дуже гнучкому салону, Mercedes V-клас вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда, екскурсії. Він має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.