Трансфер у Гатвік

    трансфер Гатвік, трансфер у Гатвік, трансфер з Гатвіку

Трансфер Гатвік

Гатвік (London Gatwick Airport) – другий за величиною аеропорт у Лондоні. Аеропорт Гатвік користується попитом серед гостей Великобританії з країн СНД. Аеропорт знаходиться на відстані 45 км від Лондона, що вдвічі більше за відстань від аеропорту Хітроу до міста. Це слід брати до уваги, коли Ви плануєте свій маршрут, адже дорога займатиме більше часу. Ми пропонуємо виїжджати в аеропорт Гатвік за 3,5 години до зазначеного на квитці часу, для того, щоб Ви все встигли. В такому випадку, звісно, слід подумати про зручний трансфер. Наша компанія пропонує вам свої автомобілі класу люкс в якості трансферу в Ґатвіку.

трансфер Гатвик, трансфер в Гатвик, трансфер с Гатвик

Замовивши у нас послугу трансфер в Гатвік, ви можете бути цілком впевнені, що півтори години, які в вас займе дорога в/з аеропорту, Ви проведете в розкішному салоні, затишно влаштувавшись в шкіряному кріслі. Нашим автомобілям не більше 3-х років. В кожне авто, для зручності наших клієнтів, ми помістили прохолодні напої, свіжу пресу та обладнали ВАй-фАй.

Компанії, які обслуговує Гатвік: EasyJet, Українські Авіалінії, British Airways, тощо.

Наш водій чекатиме на вас на виході з митної зони, тримаючи в руках розпізнавальну табличку, яка містить ваше ім’я. Трансфер в Гатвіку Ви можете замовити написавши нам у чат чина електронну пошту, скориставшись онлайн-формою замовлення, або ж зателефонувавши нашому оператору.

Трансфери у аеропорти Лондона

Трансфери у VIP Термінали