Аренда автомобиля с русскоговорящим водителем в Лондоне

Ділові поїздки в Лондоні

Компанія VIP Tour London пропонує клієнтам 4 класи автомобілів для послуги Ділові поїздки в Лондоні. Автомобілі Mercedes-Benz S-Class, Mercedes-Benz E-Class, Mercedes-Benz V-Class, мікроавтобус Mercedes Sprinter VIP забезпечать комфортний і безпечний пересування по Лондону та Великобританії. Всі наші українськомовні водії допоможуть вам з багажем, перекладом під час реєстрації в готелі або при бронюванні ресторану, музею, театру.

Ділові поїздки в Лондоні

Ми беремо на себе повний спектр транспортного обслуговування вашої делегації в Лондоні, забезпечивши необхідну кількість автомобілів для обслуговування вашої групи. Наші водії будуть доступні для вас усі необхідні часи. Наш сервіс доступний для вас 365 днів на рік, 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Дзвоніть нам в будь-який час доби, і черговий оператор прийме замовлення і надасть вам автомобіль з водієм у Лондоні в найкоротші терміни.

Ми надамо автомобіль для вашого керівника з особистим водієм. Імідж вашої компанії для нас має першочергове значення. Оперативність, безпека, комфорт, довіра - ті якості, які дозволяють нам залишатися лідерами на даному ринку в Лондоні. Ми робимо нашу роботу краще за всіх, і клієнти це знають.

Наші комфортабельні автомобілі марки Mercedes нададуть імідж під час супроводу вашої делегації, обслуговування учасників семінарів та інших корпоративних і ділових зустрічей, подій.

Корпоративний водій у Лондоні

Наш сервіс користується великим попитом серед російськомовних гостей і мешканців столиці Великобританії, завдяки зручній онлайн формі замовлення таксі в Лондоні, низьким цінам без прихованих комісій. Наш автопарк складається виключно з нових автомобілів марки Mercedes.

Всі водії VIP Tour London мають великий досвід водіння, в тому числі в якості особистого водія для VIP осіб в Лондоні, а також мають досвід роботи з керівниками різних країн. Наші водії - досвідчені професіонали VIP обслуговування.

У кожному нашому автомобілі - безкоштовний WiFi для всіх клієнтів, свіжа преса, прохолодні напої. Ми приймаємо оплату як готівкою, так і банківською карткою в салоні автомобіля. Компанія VIP Tour London пропонує найкоротший, серед конкурентів, мінімальний час замовлення автомобіля - 4 години. Всі наші водії бездоганно знають місто та країну, а також здатні об'їжджати затори в години пік.

Трансфери в аеропорти ЛондонаТрансфери в VIP термінали