Про Компанію - VIP Tour London

VIP Tour London

Аренда автомобилю з водієм у Лондоні, трансфери, бронювання готелів и багато іншого...

Компанія VIP Tour London – Ваш надійний транспортний партнер в Лондоні.

VIP Tour London – це компанія з багаторічним досвідом, в якій ви можете забронювати готель, організувати трансфер або ж замовити оренду автомобіля з власним водієм у Лондоні. Ми працюємо у сфері транспортних послуг з 2000-го року. Наша компанія починала свою діяльність, пропонуючи послуги перевезень бізнес-класу, таких як трансфер в Лондоні та оренда автомобіля з україномовним водієм. У зв’язку з підвищеним попитом, наша компанія зараз працює над розширенням своїх послуг, прагнучи до перетворення в приймаючого туроператора.

На сьогодні в число наших послуг входить: трансфер в Лондоні, VIP-супровід в аеропорту, бронювання VIP-терміналів, бронювання готелей, квитків на різноманітні заходи, організація екскурсій по Лондону, консультація по питанням освіти у Лондоні, а також футбольні тури, конс’єрж сервіс, бізнес-туризм та багато іншого.

За довгі роки роботи ми навчились бути лідером. Ми знаємо, що таке комфорт, конфіденційність, пунктуальність та доступна вартість послуг. Компанія VIP Tour London – це сервіс високого рівню. За нашими плечима – великий досвід роботи з артистами, бізнесменами, політиками та просто туристами, які бажають отримати найвищий рівень обслуговування в Лондоні. Ми забезпечуємо Ваш комфорт та економимо Ваш час.

Головною перевагою нашого сервісу є цілодобова робота водіїв та операторів, завдяки чому ви можете зробити замовлення в будь-який, зручний для вас час.

МИ НЕ ПОСЕРЕДНИКИ! МИ знаходимось в Лондоні. Наша компанія готова допомогти вам полегшити вашу поїздку в столицю Великобританії, взявши на себе всі турботи по пересуванню містом і залишивши вам лише приємні враження.

vip tour london

 • VIP Tour London зі статусом Approved

  Статус Approved – показник того, що наша компанія є однією з найкращих на ринку. Першокласне Транспортне обслуговування, комфорт і безпека у всіх поїздках

Оператори:

checklist icon

VIP Tour London Limited
 • +442038681146 (Лондон)
 • +380443792657 (Київ)
Наші оператори і водії доступні для Вас
24 години / 7 днів в тиждень

Ми відкриті для Наших кліентів і з радіст'ю відповімо на всі поставлені запитання. Зателефонуйте нам на НАШ номер телефону в Вашій країні і наша АТС переадресує Ваш дзвінок на наш офіс у Лондоні, де кваліфіковані фахівці нададуть відповідь на всі запитання у Лондоні .

Наші переваги:

 • Мы працюємо цілодобово
 • Великий вибір платіжних систем
 • Великий досвід у VIP обслуговуванні
 • Україномовний персонал
 • Англомовний персонал
 • Ідеальне знання міста


 • Охарактиризувати діяльність нашої компанії можемо так: Комфорт і доступна якість услуг, сервіс високого рівня і приемного спілкування. В своїй работі ми,перед усім, орієнтуеємся на якість і доступність надання послуг. Для цього ми практикуємо індивідуальний підхід, який дозволяє враховувати всі потреби наших клиєнтів. Наша компанія рада подарувати вам весь Лондон з його цікавою історією, великою кількостю цікавим і памятних місць.

Запитання до нас:

Також для Вас є можливість задати нам запитання в письменній формі. Для цього напишіть нам на email вказанний у контактах чии в формі нище:


Наша адреса:

Офіс:

207 Regent Street,
London, W1B 3HH
+442038681146
info@viptourlondon.com


Автопарк:

Electra Avenue, Heathrow
London, TW6 2DN

Коденфіційність

Вся информація про клиєнта доступна тілько обмеженій кількості працівників компанії.

Комфорт

Всі наші співробітники вільно володіють українською російською і англійськой мовами.

Неперевершений сервіс

Наш колектив це кваліфікована і досвідчена команда - професіоналів VIP обслуговування

Оперативність

Ми доступні для Вас 24 години/7 днів на тиждень. Любий тип замовлення доступний для Вас в любий час.

Заказ

Замовити трансфер у Лондоні чи аренду автомобіля з водієм у Лондоні зараз

Замовлення