Mercedes E-Class у Лондоні

Зустрічі та проводи в аеропорту Лондона V-Class в Лондоні до ваших послуг Комфорт для кожного пасажира
E-Class в Лондоні до ваших послуг
Комфорт для кожного пасажира
Зустрічі та проводи в аеропорту Лондона

Mercedes E-Class in London

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Дизайн з елегантними деталями виражає всю потужність моделі. Завдяки приємному повітряному потоку та обігріву сидінь місцевий кондиціонер значно підвищує комфорт, навіть на довгих відстанях. Підтримка поперекового відділу оснащена пневматичним регулюванням. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані. Витончені лінії як всередині, так і ззовні - це не просто питання естетики. Вони виражають суверенітет і динаміку Mercedes E-Class.

Наш розкішний автопарк з водіями доступний для корпоративної гостинності та подій, фінансових виїзних презентацій і для ділових зустрічей.

Ви маєте можливість користуватися безкоштовним WI-FI в кожному автомобілі, читати свіжу пресу Англії, включаючи російськомовні видання, а також збадьоритися прохолодними напоями. Також наш водій запропонує вам безкоштовну СІМ-карту місцевого мобільного оператора, щоб ви завжди могли бути на зв'язку з рідними та близькими людьми для вас.

Щоб замовити трансфер у Лондоні або послугу автомобіль з водієм у Лондоні, зв'яжіться з нами за допомогою онлайн-чату, телефону або електронної пошти.

Послуги Mercedes E-Class у Лондоні

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня

Наш автопарк

тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом. Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані.

Завдяки дуже гнучкому салону, Mercedes V-клас вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда, екскурсії. Він має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.