Трансфер у Хітроу

    трансфер хитроу, трансфер в хитроу, трансфер с хитроу


Трансфер у Хітроу

Аеропорт Хітроу (London Heathrow Airport) – найбільший з аеропортів Лондона, що знаходиться на відстані 15-ти миль (22 км) від столиці та обслуговує більше чим 90 авіакомпаній. Щороку аеропорт обслуговує близько 70-ти мільйонів пасажирів. Для цього тут було створено п’ять терміналів а також 2 термінали класу VIP.

Для того, щоб не заблукати серед цього різномаїття, компанія VIP TOUR LONDON пропонує вам скористатись послугами трансфера в Хітроу. Трансфер у Хітроу від нашої компанії – це стовідсоткова гарантія зручності.

Забронювавши у нас послугу трансфера з аеропорту Хітроу, ви можете бути впевнені, що прилетівши в Лондон, не будете блукати по незнайомому місту. Наш водій зустріне Вас в аеропорті. Для більшої впевненості, водій триматиме в руках табличку з вашим іменем. Знання водієм української мови полегшить ваше спілкування.

Якщо вам слід виїхати рано вранці, або ви прибуваєте дуже пізно, то ви можете забронювати готель поблизу аеропорту – всього за 2-3 кілометри. Ви також можете обрати один з п’ятизіркових готелів, які знаходяться в центрі міста. Наші водії довезуть Вас туди без проблем, адже вони досконало знають місто. При замовленні ж зворотнього трансферу в Хітроу, слід мати на увазі, що виїжджати потрібно за 3 години до посадки : півтори години у Вас займе сама дорога та півтори години варто залишити на всі організаційні процедури в самому аеропорті.

Компанія VIP TOUR LONDON також пропонує послуги ВІП-супроводу в аеропорту Хітроу, що включає в себе допомогу в проходженні усіх служб, оформлення документів та допомогу з багажем.

Трансфер у Хітроу можна замовити з будь-якого терміналу. Для цього при бронюванні послуги повідомте оператору номер рейсу, і водій знатиме, в якому терміналі вас зустріти.

трансфер хитроу, трансфер в хитроу, трансфер с хитроу

Термінали в Хітроу

Терімінал 1 – Термінал був відчинений в 1968-му році. До 2008-го року це був основний термінал для авіаліній British Airways. Термінал обладнаний власною лінією метро та автоматичним транспортом. Зараз знаходиться на реконструкції.

Термінал 2 – Власне, перший термінал лондонського аеропорту, який працює з 1955-го року. На даний момент повністю оновлений, і являється найпросторішим та найзручнішим з усіх терміналів Хітроу.


Термінал 3 – Відомий під назвою Oceanic Terminal, термінал 3 був відкритий у 1961-му році. Обслуговує переважно трансатлантичні рейси.


Термінал 4 – Цей термінал, відкритий зв 1986-му році, обслуговує в основному авіакомпанії Аэрофлот, ТрансАеро, Eір Астана та деякі авіакомнанії з пострадянського простору.


Термінал 5 – Найновіший з усіх терміналів аеропорту Хітроу. Використовується винятково авіакомпанією British Airways. Пропускна здатність терміналу – 35 млн пасажирів на рік.

Трансфери у аеропорти Лондона

Трансфери у VIP Термінали