Mercedes V-Class у Лондоні

Зустрічі та проводи в аеропорту Лондона V-Class в Лондоні до ваших послуг Комфорт для кожного пасажира
V-Class в Лондоні до ваших послуг
Комфорт для кожного пасажира
Зустрічі та проводи в аеропорту Лондона

Mercedes V-Class in London

Mercedes-Benz V-Клас (у минулому - Віано) - унікальний за своєю суттю автомобіль. Якщо дивитися на його розміри - то це вже не мінівен, але ще не мікроавтобус. Сьогодні ми хочемо познайомити Вас з цим особливим персонажем нашого автопарку в Лондоні.

Рік народження автомобіля вважають 1995 роком. Саме в цьому році у невеликому містечку на півночі Іспанії був представлений міні-ван Віто, який в подальшому здобув популярність як не лише дім на колесах, але й автомобіль для бізнесу, а вже в 1996 році був визнаний найкращим вантажним автомобілем року. У тому ж році на Женевському автосалоні був представлений Mercedes-Benz універсал, названий Mercedes V-Клас, що, як вважалося, мало вказувати на "родинну душу" з легковими представниками цієї ж марки. Первісна назва - Віано - була відхилена. У 1999 році модель значно модернізували, після чого V-Клас став ще більш популярним як офісний транспорт, але як сімейний автомобіль використовувався дуже рідко. У 2003 році була представлена винятково пасажирська версія авто - люкс.

Mercedes-Benz V-Class у Лондоні

Основне завдання Mercedes V-Класу - зробити буденність свого власника якомога більш комфортною. Що варто окремо відкриваючеся (і зачиняючеся, звісно) скло на дверях багажника, яке можна використовувати незалежно від самої двері, якщо, наприклад, навколо недостатньо вільного простору. Але все ж головною відмінністю цих великих автомобілів є їх безпека, яку забезпечує цілий комплекс основних і допоміжних систем Intelligent Drive.

Завдяки внутрішній концепції такий автомобіль має особливу гнучкість та продуманий інтер'єр. Регулювання сидінь назад, приємна оббивка високого класу, а також ергономічні властивості крісел - це можливість по-справжньому розслабитися. Mercedes-Benz V-Class має бездоганні форми з усіх сторін, а його динамічні характеристики показують унікальний смак і дизайн. Завдяки дуже гнучкому салону, він вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда Mercedes-Benz V-Class, екскурсії. Mercedes V-Class обдарований багатьма іншими перевагами, які дозволяють йому вдало справлятися як з офісним автомобілем або просто автомобілем для туриста.

Mercedes-Benz V-Class у Лондоні

Отже, Mercedes V-Клас має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.

Наш розкішний автопарк з водіями доступний для корпоративного гостинства та заходів, фінансових виїздних презентацій і ділових зустрічей.

У кожному автомобілі ви маєте змогу користуватися безкоштовним WI-FI, читати свіжу пресу Англії, в тому числі російськомовні видання. В автомобілі також є прохолодні напої. Наш водій запропонує вам безкоштовну СІМ-карту місцевого мобільного оператора, щоб ви завжди могли бути на зв'язку з рідними та близькими вам людьми.

Для того, щоб замовити трансфер в Лондоні або послугу автомобіль з водієм в Лондоні, зв'яжіться з нами через онлайн чат, за номером телефону або електронною поштою.

Послуги Mercedes V-Class у Лондоні

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня

Наш автопарк

тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом. Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані.

Завдяки дуже гнучкому салону, Mercedes V-клас вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда, екскурсії. Він має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.