Комфорт для кожного пасажира Мікроавтобус в Лондоні до ваших послуг

Мікроавтобус в Лондоні до ваших послуг

Комфорт для кожного пасажираМікроавтобуси Mercedes Sprinter у Лондоні

Комфорт і мобільність класу Luxury для великих груп надасть наш автопарк мікроавтобусів Mercedes Sprinter VIP.

Mercedes Sprinter у Лондоні

Для великих туристичних або бізнес-груп ми раді надати мікроавтобуси марки Mercedes на 12 або 16 місць. Щоб зробити вашу поїздку приємнішою, ми підготували каву, мінібар, безкоштовний WiFi та місцеву пресу як англійською, так і українську мовами. На випадок капризної та дощової лондонської погоди, ми забезпечимо вас парасолькою, і протягом всього супроводу до ваших послуг буде кваліфікований україномовний водій.

Ми регулярно оновлюємо наш автопарк моделями з актуальною комплектацією, проявляючи таким чином увагу до комфорту наших клієнтів. Частково саме через це ми є лідерами лондонського ринку корпоративних подорожей, виїзних ділових зустрічей та презентацій у україномовному сегменті.

Наш водій запропонує вам безкоштовну SIM-карту місцевого мобільного оператора, щоб ви завжди могли бути на зв'язку з рідними та близькими вам людьми.

Напишіть нам у онлайн чат, зателефонуйте або надішліть листа на електронну пошту, щоб замовити трансфер у Лондоні. Наш оператор відповість вам найкоротшими термінами та оформить ваше замовлення.

Послуги мікроавтобуса Mercedes Sprinter в Лондоні

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня

Наш автопарк

тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом. Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані.

Завдяки дуже гнучкому салону, Mercedes V-клас вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда, екскурсії. Він має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.