Трансфер у Лондоні

Трансфери Лондон

трансфер

з україномовною компанією VIP Tour London

роуд шоу, бизнес шатл

Ділові поїздки

бизнес у Лондоні

Авто для керівника та корпоративні поїздки

Авто для керівника та корпоративні поїздки у Лондоні

оренда з водієм

оренда з водієм у Лондоні

Україномовні водії у Лондоні

Україномовне у Лондоні

Україномовний трансфер

Україномовне таксі у Лондоні

у Лондоні

Mercedes S-Class у Лондоні

від £70

Mercedes V-Class у Лондоні

від £70

Mercedes E-Class у Лондоні

від £70
DMC in london
Наші контактні деталі
VIP Tour London Limited
 • +442038681146 (україномовна лінія і WhatsApp)
 • +442038681149 (English line)
 • 207 Regent Street, London, W1B 3HH
русскоязычный
Ми розмовляємо українською
 • Тільки ФІКСОВАНІ ціни
 • Мінімальне замовлення - 4 години для оренди
 • Безкоштовний WIFI у кожному автомобілі
 • Всі автомобілі не старші за 3 роки
 • Оплата банковськими картами у автомобілі
 • Вода у кожному автомобілі
 • Україномовні водії
wifi в авто
Безкоштовний Wi Fi
оплата картой в машине
Оплата картою
Встреча с табличкой в аэропорту
Зустріч з табличкою
Все включено в Лондоне
Тарифи "Все включено"

Ціни на популярні послуги

S-Class
Mercedes-Benz S-Class

Погодинна оренда (мін 4 години) £70

Хітроу - центральний Лондон £150

Гатвік - центральний Лондон £200

V-Class
Mercedes-Benz V-Class

Погодинна оренда (мін 4 години) £70

Хітроу - центральний Лондон £150

Гатвік - центральний Лондон £200

E-Class
Mercedes-Benz E-Class

Погодинна оренда (мін 4 години) £55

Хітроу - центральний Лондон £125

Гатвік - центральний Лондон £160

E-Class

Необхідно декілька автомобілей для події?

Свяжіться з нами

Замовити трансфер у Лондоні
або
аренду автомобіля з водієм у Лондоні

VIP
Професіонали VIP сервісу

Наші клієнти – це не тільки політична, бізнес-еліта та еліта шоу-бізнесу, але й просто хороші люди. Завдяки наполегливій праці в команді та величезному досвіду Ми являємось одними з найкращих компаній у Лондоні. Нам надають перевагу Перші особи країн СНД, а саме: України, Казахстану, Азербайджану і Росії. Чому Ми – найращі? Ми не намагаємось заощадити на якості обслуговування та комфорті наших пасажирів.

замовлення трансфера

Замовлення трансфера у Лондоні

Компанія VIP TOUR LONDON – це, в першу чергу, сервіс Високого рівня. Саме тому, для зручності наших клієнтів, ми створили міні-АТС, яка безкоштовно переводить Ваш дзвінок на наш єдиний офіс у Лондоні. Ми НЕ ПОСЕРЕДНИКИ! Ми – компанія, яка знаходиться на англійському ринку трансферів та оренди автомобілів з 2000-го року. Головне наше завдання – це забезпечити нашим клієнтам комфорт, пунктуальність та відчуття безпеки.



 • "Під поняттям «таксі трансфер» мається на увазі наявність та експлуатація комфортабельного й безпечного транспортного засобу, який використовується для перевезення. Зазвичай, всі авіакомпанії зазначають важливість подібної послуги, таким чином, можна запобігти всім незручностям, пов'язаним з пересуванням. В залежності від побажань клієнтів, трансфер Хітроу - готель може передбачати експлуатацію мікроавтобусів або легкових машин Mercedes."

Трансфер у Лондоні

Компанія VIP Tour London пропонує своїм клієнтам послуги Трансфер у Лондоні. Ми пропонуємо трансфери у/з всіх аеропортів Лондона , а також трансфер у морський порт і трансфер для дитини в школу. Ми виконаємо всі види трансферів якісно та на комфортних автомобілях: Mercedes-Benz S-Class, Mercedes-Benz E-Class, Mercedes-Benz V-Class (Viano). Ми поновлюємо наш автопарк кожні 3 роки. Ви маєте можливість замовити від трансфера у Хітроу до трансфера у Шотландію. Всі наші автомобілі обладнані WiFi.

Ви прилетіли в Лондон у справах, на шопінг, або щоб просто побачити це чудове місто? У Вас виникла проблема як пересуватися по Лондону чи Англії? Компанія VIP Tour London пропонує вам вирішити цю проблему. Ми пропонуємо вам автомобілі: Mercedes-Benz S-Class, Mercedes-Benz E-Class або Mercedes-Benz Viano, а також автомобілі стандарт-класу з особистим водієм у Лондоні. Ви завжди будете вчасно в будь-якому необхідному вам місці. Комфортний автомобіль допоможе вам зосередитись на своїх справах. Всі наші автомобілі обладнані WiFi. Автомобіль Mercedes з водієм з будь-якого аеропорту Лондона. Наші послуги: Замовити таксі у Лондоні, Трансфер Мерседес Лондон, оренда машини у Лондоні.

Заказ трансфера в Лондоне
 • Замовлення трансфера у Лондоні

  VIP Tour London – це гарантія зручності та комфорту при поїздці в аеропорт, по Лондону та Великобританії. Обслуговування клієнта в Лондоні починається з того моменту, коли пасажир тільки збирається вирушати в поїздку. Щоб подорож була максимально комфортною, рекомендується звернути увагу на послугу таксі трансфер у Лондоні, яка на сьогоднішній день користується великим попитом.

  Замовлення таксі трансфера – це не тільки комфорт і надійність, але й відмінний настрій на час всієї подорожі. Така послуга таксі надається на високому рівні, пропонуються тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки.

  Наша компанія пропонує транспортні засоби з україномовним водієм ,при цьому заздалегідь підраховується ціна і дистанція маршруту поїздки.

 • За рахунок сучасної системи підрахунку можна в точності визначити кілометраж і вибрати кількість пасажирів. Такий розрахунок досить зручний, так як можна заздалегідь дізнатися вартість оренди будь-якого транспортного засобу і вказати точний час подачі машини.

  Послуга таксі трансфер з україномовним водієм у Лондоні користується великим попитом, коли потрібно організувати супровід або відправку делегацій, великих туристичних груп або просто сім'ї, що складається з 3-4-х чоловік. Досвідчений водій зустріне кожного клієнта в будівлі аеропорту і з підвищеним комфортом доставить у вказане місце, забезпечивши хорошим настроєм на цілий день. Замовити таксі у Лондоні Ви маєте можливість 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Оренда автомобіля у Лондоні.

Заказать Трансфер, рускоговорящие водители в Лондоне.