Трансфер у Лондоні

Трансфери Лондон

трансфер

с україномовною компанією VIP Tour London

роуд шоу, бизнес шатл

Ділові поїздки

бизнес у Лондоні

Авто для керівника та корпоративні поїздки

Авто для керівника та корпоративні поїздки у Лондоні

оренда з водієм

оренда з водієм у Лондоні

Україномовні водії у Лондоні

Україномовне у Лондоні

Україномовне таксі

Україномовне таксі у Лондоні

у Лондоні

Mercedes S class у Лондоні

Mercedes E class у Лондоні

Mercedes V class у Лондоні

Замовити трансфер у Лондоні
або
аренду автомобіля з водієм у Лондоні

DMC in london

Наші контакти

VIP Tour London Limited
 • +442038681146 (Лондон)
 • +380443792657 (Київ)
Наші україномовні оператори та водії доступні для Вас
24 години / 7 днів в тиждень

замовлення трансфера

Замовлення трансфера у Лондоні

Компанія VIP TOUR LONDON – це, в першу чергу, сервіс Високого рівня. Саме тому, для зручності наших клієнтів, ми створили міні-АТС, яка безкоштовно переводить Ваш дзвінок на наш єдиний офіс у Лондоні. Ми НЕ ПОСЕРЕДНИКИ! Ми – компанія, яка знаходиться на англійському ринку трансферів та оренди автомобілів з 2000-го року. Головне наше завдання – це забезпечити нашим клієнтам комфорт, пунктуальність та відчуття безпеки.

русскоязычный

Ми розмовляємо українською

 • Фіксовані ціни без додаткових платежів
 • Досвід - 20 років
 • Мінімальне замовлення - 3 години для оренди
 • Безкоштовний WIFI в кожному автомобілі
 • Всі автомобілі не старші 3-х років
 • Оплата банківською карткою в автомобілі
 • Україномовний водій
 • Об'їзд заторів на дорозі
 • VIP

  Професіонали VIP сервісу

  Наші клієнти – це не тільки політична, бізнес-еліта та еліта шоу-бізнесу, але й просто хороші люди. Завдяки наполегливій праці в команді та величезному досвіду Ми являємось одними з найкращих компаній у Лондоні. Нам надають перевагу Перші особи країн СНД, а саме: України, Казахстану, Азербайджану і Росії. Чому Ми – найращі? Ми не намагаємось заощадити на якості обслуговування та комфорті наших пасажирів.

  Трансфер у Лондоні

  Компанія VIP Tour London пропонує своїм клієнтам послуги Трансфер у Лондоні. Ми пропонуємо трансфери у/з всіх аеропортів Лондона , а також трансфер у морський порт і трансфер для дитини в школу. Ми виконаємо всі види трансферів якісно та на комфортних автомобілях: Mercedes-Benz S class, Mercedes-Benz E class, Mercedes-Benz V class (Viano). Ми поновлюємо наш автопарк кожні 3 роки. Ви маєте можливість замовити від трансфера у Хітроу до трансфера у Шотландію. Всі наші автомобілі обладнані WiFi.

  оренда автомобіля з водієм у Лондоні

  Ви прилетіли в Лондон у справах, на шопінг, або щоб просто побачити це чудове місто? У Вас виникла проблема як пересуватися по Лондону чи Англії? Компанія VIP Tour London пропонує Вам вирішити цю проблему. Ми пропонуємо Вам автомобілі: Mercedes-Benz S class, Mercedes-Benz E class або Mercedes-Benz Viano, а також автомобілі стандарт-класу з особистим водієм у Лондоні. Ви завжди будете вчасно в будь-якому необхідному Вам місці. Комфортний автомобіль допоможе Вам зосередитись на своїх справах. Всі наші автомобілі обладнані WiFi. Автомобіль Mercedes з водієм з будь-якого аеропорту Лондона. Наші послуги: Замовити таксі у Лондоні, Трансфер Мерседес Лондон, оренда машини у Лондоні.

  АКЦІЇ !!!

  Безкоштовний трансфер у Лондоні

  Ми пропонуємо безкоштовний трансфер у Лондоні на автомобілях Mercedes-Benz S Class, Mercedes-Benz E Class, Mercedes-Benz V Class у випадку бронювання одного з 5 зіркових готелів у Лондоні в нас.

  Знижка 50% на трансфер

  При замовленні трансферу за межі Лондона, отримайте знижку 50% на зворотню поїздку на автомобілях Mercedes-Benz S Class , Mercedes-Benz E Class , Mercedes-Benz V Class , а також на автомобілі стандарт-класу.

  Відгуки

  Замовити трансфер у Лондоні
  Трансфер у Лондоні, Трансфер Хітроу, Трансфер Гатвік

  Дата: 2020-05-09

  замовити авто у Лондоні

  Таксі Трансфер у Лондоні

  оренда автомобіля з водієм у Лондоні

  трансфер у Лондоні VIP Tour London
  VIP Tour London - Ваш транспортний партнер у Лондоні

  – це гарантія зручності та комфорту при поїздці в аеропорт, по Лондону та Великобританії. Обслуговування клієнта в Лондоні починається з того моменту, коли пасажир тільки збирається вирушати в поїздку. Щоб подорож була максимально комфортною, рекомендується звернути увагу на послугу таксі трансфер у Лондоні, яка на сьогоднішній день користується великим попитом.

  "Під поняттям «таксі трансфер» мається на увазі наявність та експлуатація комфортабельного й безпечного транспортного засобу, який використовується для перевезення. Зазвичай, всі авіакомпанії зазначають важливість подібної послуги, таким чином, можна запобігти всім незручностям, пов'язаним з пересуванням. В залежності від побажань клієнтів, трансфер Хітроу - готель може передбачати експлуатацію мікроавтобусів або легкових машин Mercedes."

  Замовлення таксі трансфера – це не тільки комфорт і надійність, але й відмінний настрій на час всієї подорожі. Така послуга таксі надається на високому рівні, пропонуються тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки.

  Наша компанія пропонує транспортні засоби з україномовним водієм , при цьому заздалегідь підраховується ціна і дистанція маршруту поїздки.

  трансфер у лондоні

  За рахунок сучасної системи підрахунку можна в точності визначити кілометраж і вибрати кількість пасажирів. Такий розрахунок досить зручний, так як можна заздалегідь дізнатися вартість оренди будь-якого транспортного засобу і вказати точний час подачі машини.

  Послуга таксі трансфер з україномовним водієм у Лондоні користується великим попитом, коли потрібно організувати супровід або відправку делегацій, великих туристичних груп або просто сім'ї, що складається з 3-4-х чоловік. Навіщо витрачати свій час на вирішення таких технічних питань, якщо для цього є спеціальні компанії, що гарантують надійність і високий комфорт при пересуванні. Туристів і гостей столиці Великобританії обслуговує професійна команда, в склад якої входять ввічливі водії та оператори, які швидко реагують на замовлення. Таким чином, машина подається в чітко зазначений час і місце. Стиль такої сучасної роботи ґрунтується на доброзичливості, оперативності та індивідуальному підході до кожного гостя країни. Досвідчений водій зустріне кожного клієнта в будівлі аеропорту і з підвищеним комфортом доставить у вказане місце, забезпечивши хорошим настроєм на цілий день. Замовити таксі у Лондоні Ви маєте можливість 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Оренда автомобіля у Лондоні.