Консьєрж у Лондоні VIP Tour London

Консьєрж у Лондоні

Персональний консьєрж від VIP Tour London допоможе вам організувати свій вільний час. Наші спеціалісти розробили унікальну послугу консьєржа, метою якої є допомогти іноземцю в Лондоні організувати проживання, розваги або зробити необхідні формальності більш приємними. Звичайно, бронювання квитків на літак або проживання - це легке завдання. Але, наприклад, якщо ви хочете потрапити в VIP-зону якогось приватного нічного клубу або ресторану, тоді вже потрібно докласти зусиль.

Консьєрж у Лондоні

Уявіть себе: ви в Лондоні. Що б ви хотіли найбільше зараз? Можливо, мрієте про романтичний вечірній обід на човні? Або можливо, вам більше подобається приватна посадка вертольота на даху вашого готелю, щоб з друзями здійснити унікальний повітряний тур? Можливо, вам просто потрібний рідкісний вінтажний подарунок? VIP Tour London пропонує унікальні послуги консьєржа в Лондоні, надаючи глобальну мережу перевірених партнерів у різних сферах, щоб здійснити ваші бажання. Від незвичайних подій та організації шопінгу до рідкісних автомобілів - ви можете попросити про все. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, включаючи квитки на культурні та спортивні заходи, резервування VIP-місць у ресторанах, оренду розкішних автомобілів з російськомовним водієм, індивідуальні шопінг-тури, організацію поїздок, бронювання готелів та апартаментів, авіабілети, допомогу в аеропорту, настройку мобільного зв'язку, транспортування дітей та багато іншого.

VIP Tour London обслуговує клієнтів, які шукають унікальний спосіб життя, а також цінують скромність та конфіденційність. Для додаткового комфорту ми також надаємо VIP-трансфери на розкішних автомобілях, які забезпечують максимальний комфорт та відображають вашу елегантність. Ви можете замовити послугу для будь-якої кількості людей. Щоб забронювати наші послуги, зв'яжіться з нами через онлайн-чат, надішліть електронний лист або зателефонуйте за вказаним на веб-сайті номером. Наш оператор центру оброблятиме ваше замовлення та відповість на всі ваші питання щодо вашої поїздки.

VIP Tour London

Трансфер в Лондоні

Завдяки знанню водіями української та англійської мови, поїздка по Лондону стає ще зручнішою, адже всі незручності від незнання мови таким чином зникають.

Оренда автомобілю з водієм

З орендою автомобіля з водієм в Лондоні вам не доведеться вчитись змішуватись у багатолюдних метрополітенах або шукати дорогу до визначних пам'яток.

Корпоративний водій

VIP Tour London — ділові поїздки в Лондоні. Автомобілі Mercedes-Benz S-Class, Mercedes-Benz E-Class, Mercedes-Benz V-Class, мікроавтобус Mercedes Sprinter VIP.

VIP сервіс в аеропортах

Бронювання готелів

Екскурсії в Лондоні

Шоппинг в Лондоні

Тенісний турнір Вімблдон

Авіасалон Фарнборо

Послуги охоронця

Трансфери по всьому світу

Доставка квітів в Лондоні

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня