Авто для шоппинга в Лондоне

Лондон - це рай для любителів шопінгу, де кожен знайде щось за своїм смаком і гаманцем. Однак, щоб зробити свою шопінгову подорож максимально комфортною та безтурботною, оренда шофера стає ідеальним рішенням. Відкрийте для себе відомі вулиці для шопінгу в Лондоні та користь, яку може надати шофер у перенесенні сумок та супроводі ваших покупок.


Оксфорд-стріт (Oxford Street)

Це, можливо, найвідоміша вулиця для шопінгу в Лондоні, протяжністю приблизно 2,5 кілометри. Тут ви знайдете магазини всіх відомих брендів, універмаги, модні бутики та багато іншого.


Ріджент-стріт (Regent Street)

Ця вулиця славиться своїми розкішними магазинами та видатними історичними будівлями. Тут можна знайти такі магазини, як Liberty, Hamleys та Apple Store.


Shopping in Bicester Village with VIP Tour London

Бісестер Віледж (Bicester Village)

В Bicester Village надається безліч можливостей для покупців різних уподобань. Ви знайдете не тільки одяг, взуття та аксесуари, але й предмети декору, ювелірні вироби і навіть товари для дому. Усе це за цінами з помітними знижками порівняно з роздрібними магазинами.

Наш автопарк, VIP Tour London, включає автомобілі класів Mercedes-Benz S-Class, Mercedes-Benz V-Class, Mercedes-Benz E-Class, що належать до розкішних транспортних засобів. Ви можете орендувати ці авто з особистим водієм для зручного та розкішного шопінгу.

Одним з головних плюсів оренди шофера для шопінгу є його допомога з перенесенням сумок. Часто після довгих годин шопінгу у нас накопичується багато пакетів, і це може бути незручно. Шофер з радістю допоможе вам з перенесенням сумок і переконається, що всі ваші покупки будуть у безпеці.

Ще одна чудова послуга, яку надає шофер, - це супровід ваших покупок. Він буде чекати вас біля входу в магазин та допоможе з покупками, якщо у вас виникнуть які-небудь питання або потрібна допомога.

Залишайтесь стильним і комфортним під час вашої шопінгової подорожі по Лондону, орендувавши шофера, який надасть вам розкішний та безтурботний досвід. Насолоджуйтесь шопінгом на відомих вулицях і довіряйте допомозі шофера з перенесенням сумок та супроводом ваших покупок. Це дозволить вам повністю насолодитися вашою шопінговою подорожжю і створить незабутні враження від шопінгу в Лондоні.

Зв'яжіться з нами через онлайн-чат, надішліть листа на електронну пошту або зателефонуйте за номером, вказаним нижче на сайті, щоб замовити шофера для вашого шопінгу.

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня

Наш автопарк

тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом. Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані.

Завдяки дуже гнучкому салону, Mercedes V-клас вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда, екскурсії. Він має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.

Яндекс.Метрика