Яка різниця між мікроавтобусом Viano і V-Class

Коли мова йде про мікроавтобуси від Mercedes-Benz, різниця між Viano та V-Class може викликати деякі запитання. Обидва ці транспортні засоби пропонують вмісткість, комфорт і надійність, які можна очікувати від цього німецького автовиробника. Однак існує певне нерозуміння стосовно їхніх назв і моделей.

Тож давайте розкриємо цю ситуацію. У даному контексті Viano і V-Class - це одне й те ж авто, хоча із різними назвами. Спочатку існував мікроавтобус Mercedes-Benz Viano, але в 2014 році Mercedes-Benz перейменував цю модель на V-Class. Це сталося в межах оновлення та ребрендінгу модельного ряду Mercedes-Benz.

Яка різниця між мікроавтобусом Viano і V-Class

Важливо відзначити, що з тих пір назва Viano сподобалася деяким клієнтам настільки, що вони все ще можуть замовляти цей мікроавтобус, навіть якщо він більше не випускається з 2014 року. Viano і V-Class пропонують просторий салон, відмінну якість від Mercedes-Benz та ідеальні для перевезення пасажирів в комфортних умовах.

Таким чином, в чому різниця між Viano і V-Class? Фактично, це одна й та ж лінійка мікроавтобусів, але з різними назвами. Якщо ви бачите автомобіль з однією з цих назв, знайте, що це той самий надійний мікроавтобус від Mercedes-Benz, який гарантує комфортну поїздку пасажирам.

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня

Наш автопарк

тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом. Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані.

Завдяки дуже гнучкому салону, Mercedes V-клас вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда, екскурсії. Він має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.

Яндекс.Метрика