Приватна екскурсія в Стоунхендж і Бат з Лондона

Занурення у вікову історію, загадки мегалітичних споруд та величну красу античних курортів – все це пропонує ексклюзивний приватний тур від VIP Tour London.

Під керівництвом досвідченого гіда, ваша подорож почнеться з загадкового Стоунхенджа - унікального мегалітичного комплексу, оточеного таємницями та легендами. Гід подарує вам глибокі знання про походження і значення цього загадкового місця, а також розповість про останні археологічні відкриття. Гід проведе вас історичними будівлями і розповість про унікальну атмосферу цього дивовижного міста.

Приватна екскурсія в Стоунхендж і Бат з Лондона

Приватний тур гарантує комфорт та індивідуальний підхід. Свій автомобіль та особистого гіда, який уважно відповідає на ваші запитання та адаптується під ваші інтереси, зроблять цю подорож по-справжньому особливою. У нас величезний автопарк із Mercedes S-class, Mersedes V-class, Mercedes E-class.

Ексклюзивний тур в Стоунхендж і Бат - це можливість не тільки побачити знамениті місця, але і поринути в їхню унікальну енергію під чуйним керівництвом професіонала. Відкрийте для себе таємниці стародавніх часів і насолоджуйтеся красою античних міст у цій захоплюючій подорожі разом з VIP Tour London UK.

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня

Наш автопарк

тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом. Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані.

Завдяки дуже гнучкому салону, Mercedes V-клас вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда, екскурсії. Він має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.

Яндекс.Метрика