Приватна екскурсія по Оксфорду з гідом з Лондона

Вирушайте у захоплюючу подорож до історичного Оксфорду з ексклюзивним приватним туром від VIP Tour London. Цей унікальний досвід надає можливість поринути у світ знань, архітектурної пишноти та культурної спадщини одного з найстаріших університетських міст у світі.

Приватна екскурсія по Оксфорду з гідом з Лондона

З вашим особистим гідом, ви почнете свою подорож з вишуканого комфорту Лондона, поринаючи в красиві околиці Оксфорда. Гід поділиться захоплюючими історіями, розповість про легендарних учених, які мешкали в цих стінах, та надасть унікальні факти про знамениті коледжі. У цьому місці присутній запах знань і величезного розуму, не порівняти з жодним іншим.

Ексклюзивний тур з VIP Tour London гарантує не лише інтелектуальне задоволення, а й розкішний комфорт під час подорожі. У нашому автопарку є різні класи Mercedes, які вважаються еталоном комфорту та престижу. Особистий транспорт і уважний гід, що присвятився вашому комфорту, створять ідеальні умови для дослідження цього історичного місця.

Відчуйте унікальну атмосферу Оксфорда, збагачуючи свій досвід під керівництвом професійного гіда та нашою компанією VIP Tour London.

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня

Наш автопарк

тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом. Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані.

Завдяки дуже гнучкому салону, Mercedes V-клас вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда, екскурсії. Він має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.

Яндекс.Метрика