Приватна екскурсія по Кембриджу з Лондона

Пориньте в атмосферу знань та величної архітектури з ексклюзивним приватним туром у Кембридж від Лондона. На вас чекає унікальна можливість познайомитися з одним з провідних університетів світу в компанії професійного гіда, який зробить вашу подорож неповторною.

Особистий тур починається з комфортабельної поїздки з Лондона, під час якої ваш гід розповість вам захоплюючі факти про Кембридж і його історії і ви зможете насолодитися прекрасними видами з особистого транспорту. У нас є досить великий автопарк, де кожен клієнт може знайти для себе ідеальний вибір трансферу.

Приватна екскурсія по Кембриджу з Лондона

Ексклюзивний тур надасть вам унікальну можливість заглянути в історію та традиції Кембриджу з комфортним транспортом, відвідати бібліотеки з багатими зборами та дізнатися про великі уми, що пройшли через ці землі. Кожен куточок міста переплетений з історичною спадщиною, створюючи неповторну атмосферу освіти та інтелекту.

Дослідіть Кембридж з особистим гідом і трансфером, роблячи вашу подорож захоплюючим і незабутнім.

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня

Наш автопарк

тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом. Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані.

Завдяки дуже гнучкому салону, Mercedes V-клас вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда, екскурсії. Він має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.

Яндекс.Метрика