Зустрічі та проводи в аеропорту Лондона S-Class в Лондоні до ваших послуг Комфорт для кожного пасажира
S-Class в Лондоні до ваших послуг
Комфорт для кожного пасажира
Зустрічі та проводи в аеропорту Лондона

Оренда S-Class з водієм у Лондоні

Лондон - місто з багатою, захоплюючою історією, вражаючими визначними місцями та унікальним стилем своєї архітектури. Якщо ви бажаєте насолодитися всією розкішшю і комфортом цього чудового міста, оренда Mercedes S-Class з водієм від VIP Tour London стане ідеальним вибором для комфорту та планування транспортування під час вашої поїздки в Лондон по справах, чи просто на відпочинок. Наш сервіс надає можливість насолодитися статусом розкішного автомобіля та професійним обслуговуванням під час вашого перебування в Лондоні.

Крім звичайної оренди, VIP Tour London пропонує унікальні VIP тури, спеціально розроблені для задоволення найвишуканіших запитів наших клієнтів. Ви можете замовити індивідуальний маршрут, який включає відвідування основних визначних місць Лондона, розкішні обіди та інші особливі події. Або ж поїздки на зустрічі, а також в готель, де ви зупинитесь на час прибуття у це прекрасне місто.

Ми дбаємо про кожного з наших клієнтів, тому наші послуги - велика гарантія надійності на дорозі. Наша команда VIP Tour London наймає тільки досвідчених і професійних водіїв з ліцензіями, які знають місто на рівні місцевих мешканців цього міста. Вони допоможуть вам максимально ефективно, зручно організувати маршрут та доставлять вас в будь-яку точку Лондона у призначений вами час. Наші водії спілкуються як мінімум двома мовами: українську та англійською, що робить узгодження деталей всієї подорожі ще зручніше і не проблемними.

Водії можуть забрати вас прямо з аеропорту, очікуючи з спеціальною табличкою біля головного виходу із посадки вашого літака, або навпаки супроводити вас на потрібний вам рейс, допомагаючи з усім вашим багажем та перекладом на англійську для персоналу аєропорту.

VIP Tour London надає гнучкі умови оренди. Ви можете орендувати Mercedes S-Class на добу, на годину або на будь-який інший зручний для вас час. Це ідеально підходить як для тривалих подорожей по місту, так і для коротких службових поїздок. Якщо ви бажаєте орендувати трансфер на всій період вашого відвідування Лондона, водій отримає певні вказівки щодо вашого обслуговування і машина буде доступна вам в будь-який час 24 години на добу.

Оренда Mercedes S-Class з водієм від VIP Tour London демонструє ваш престиж та велику вимогливість до якості обслуговування, яку ми виправдовуємо. Ваша поїздка буде максимально комфортною та безпечною завдяки високому стандарту обслуговування та дотриманню всіх необхідних заходів безпеки, ретельної перевірки кожної машини на справність.

Подивіться на Лондон з нового боку, насолоджуйтесь розкішшю та комфортом оренди Mercedes S-Class з водієм від VIP Tour London і перетворіть вашу поїздку на незабутню пригоду в одному з найцікавіших міст світу, навіть під час перебування в автомобілі.

VIP Tour London з задоволенням допоможе вам з організацією незабутнього досвіду в Лондоні.

Напишіть у онлайн чат, надішліть лист на електронну пошту або ж зателефонуйте за номером, зазначеним на сайті нижче. Оператор нашого центру оформить ваше замовлення, чітко та швидко відповість вам на всі питання щодо вашої поїздки.

Послуги Mercedes S-Class у Лондоні

Компанія VIP Tour London

Це, в першу чергу, сервіс Високого рівня

Наш автопарк

тільки нові автомобілі, обладнані сучасними засобами безпеки

Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом. Поїздка на оновленому Mercedes S-Class гарантує незабутні враження - на кожному метрі шляху і з кожним захопленим поглядом.

Зручність подорожей в салоні розкішного автомобіля Mercedes E-Class зроблено так, щоб ви могли повністю насолодитися рухом у столиці Великобританії. Ви відкриєте для себе нові горизонти. На борту Mercedes E-Class ви не будете розчаровані.

Завдяки дуже гнучкому салону, Mercedes V-клас вміщає до восьми осіб і є ідеальним для всіх ваших переміщень: трансфер, оренда, екскурсії. Він має всі якості, щоб ваша поїздка в Лондоні була не тільки з максимальною безпекою, але й з найвищим комфортом.