Аэропорты Лондона

Аеропорти Лондона

Лондон, як столиця Великобританії, є головним туристичним та бізнес-центром, приваблюючи мільйони пасажирів з усього світу. Наша компанія надає простий та зручний спосіб дістатися з аеропорту до вашого місця призначення. Ви зможете уникнути масових натовпів і пошуку таксі, зустрічаючи свого водія прямо біля виходу з терміналу. Це особливо важливо, якщо ви прилітаєте до незнайомої країни чи міста, де ви можете зіткнутися з мовними чи культурними бар'єрами.


Аеропорт Гатвік (Gatwick)

Аеропорт Гатвік (Gatwick):розташований на південь від Лондона і є другим за величиною аеропортом у регіоні. Він обслуговує велику кількість міжнародних рейсів і надає пасажирам широкий вибір авіакомпаній. Обслуговує приблизно дві сотні напрямків, щорічно послугами аеропорту користується 34 млн пасажирів, виконується 263 363 зльотів та посадок.


Аеропорт Лютон (Luton)

Знаходячись на північному сході Лондона, Лютон - це популярний аеропорт для бюджетних авіакомпаній та чартерних рейсів. Він обслуговує багато європейських напрямків і приваблює туристів та бізнесменів.


Аеропорт Станстед (Stansted)

Знаходячись також на північному сході Лондона, Станстед є базою для низькобюджетних авіакомпаній та обслуговує широкий вибір популярних туристичних напрямків.


Аеропорт Сіті (City)

Сіті - унікальний аеропорт, розташований ближче до центру міста і спеціалізується на ділових рейсах. Він обслуговує короткі рейси до європейських міст і надає швидкий доступ до ділових районів Лондона.


Аеропорт Саузент (Southend)

Знаходячись на південному сході Лондона, Саузент пропонує рейси до різних європейських міст і передмість Лондона.


Аеропорт Хітроу (Heathrow)

Хітроу - найбільший і найбільш оживлений аеропорт у Лондоні та Великій Британії. Він обслуговує багато міжнародних рейсів і є головним вузлом для пасажирських перевезень. Важливо зазначити, що в Хітроу є два VIP термінали, призначені для ексклюзивного обслуговування знаменитостей, високопосадованих чиновників та багатих подорожуючих. Ці термінали надають високий рівень комфорту, конфіденційності та особистої уваги.


Аеропорти Лондона

Також у Лондоні є три основних аеропорти для бізнес авіації, які є не менш цікавими, ніж популярні аеропорти загального користування.


Аеропорт Фарнборо (Farnborough)

Аеропорт Фарнборо відомий аеропортом бізнес-авіації, який обслуговує приватні та ділові рейси. Він відомий своїм зручним розташуванням, що забезпечує швидкий доступ до ділових районів Лондона та інших важливих міст у Великій Британії.

Цей аеропорт також є місцем проведення найбільшого авіашоу в світі - Farnborough International Airshow, яке відбувається раз у два роки і приваблює виробників, операторів та ентузіастів авіації з усього світу.


Аеропорт "Біггін Хілл" (Biggin Hill Airport)

Аеропорт "Біггін Хілл" дійсно існує і розташований у південно-східній частині Лондона, приблизно в 19 кілометрах від центру міста.

Цей аеропорт служить як важливий центр для бізнес-авіації і обслуговує приватні та корпоративні рейси. Завдяки своєму зручному розташуванню, аеропорт "Біггін Хілл" надає зручний доступ до Лондона та його околиць для бізнесменів, які віддають перевагу особистим або корпоративним перельотам.


Аеропорти Лондона пропонують різноманітні варіанти перельотів, обслуговуючи як пасажирів, які прагнуть подорожувати по всьому світу, так і тих, хто віддає перевагу діловій авіації. Наша компанія забезпечить вам легкий шлях з аеропорту на вашому автомобілі з персональним водієм.Трансфери в аеропорти ЛондонаТрансфери в VIP термінали